MAMA'S BURGER

FRANCHISING BAŞVURU FORMU

Mama’s Burger sunduğu lezzet çeşitliliği ve marka bilinirliği ile çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Yüksek kâr marjının yanı sıra prestijli bir iş kurma fırsatı sunan Mama’s Burger yeni bir iş kurmak isteyen yatırımcıların tercihlerinin başında gelmektedir.

 

Mama’s Burger franchise başvurusu yapmak isteyenlerin ön başvuru formlarını eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.Başvuru formunda eksik bilgiler olması halinde başvurular dikkate alınmamaktadır. Başvuruların Mama's Burger yetkilileri tarafından değerlendirilmesinden sonra başvuru sahipleri ile iletişime geçilerek süreç hakkında bilgi aktarılmaktadır.

 

Mama’s Burger franchise almak isteyen girişimcilerden franchise koşullarına uyum sağlamaları ve franchise şartlarını karşılamaları beklenmektedir. Mama’s Burger franchise’ı alabilmek için yatırımcının girişimcilik kriterlerini karşılaması ve yönetim tecrübesine ek olarak franchise bedeli dahil olmak üzere yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olması gerekmektedir.

 

Mama’s Burger Türkiye genelinde franchise vermektedir. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu, ulaşım alternatifleri bulunan, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu destinasyonlarda açılan Mama’s Burger franchise işletmeleri yatırımcılarına yüksek bir kârlılık sunmaktadır.

En iyi bildiğimiz işi yapıyoruz

Mama’s Burger zincir fast food restoranlarının aksine köftesini %100 katkısız olarak günlük hazırlıyor,aynı şekilde ekmekler el yapımı olarak bizim tarafımızdan üretiliyor,köftesi,ekmeği ve tarifi bize özel kendi hazırladığımız soslarla ürettiğimiz burgerlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz